;

Zawieszenie działalności

Rozpoczęcie działalności gospodarczej

Wielu z nas chcących przejść na swoje zastanawia się jak założyć firmę? Oczywiście nie jest to takie proste, wymaga ogromnej ilości wypełnionych dokumentów, bieganie od urzędu skarbowego, do zusu i do sanepidu. Niestety ale jest tego sporo, zdecydowanie za dużo jak na dwudziesty pierwszy wiek. Zamiast wszystko załatwić przez internet i wprowadzić kilka danych musimy wszędzie być osobiście, wszystko podpisywać i starać się aby jakiś urzędnik nie przeszkodził nam otworzyć firmę.

A więc na pytanie jak założyć firmę jak rozpocząć działalność? - mógłbym odpowiedzieć, trzeba się wszędzie nabiegać i na podpisywać. Jednak jak już przebrniemy przez procedury urzędowe będziemy mogli zacząć pracować na siebie, na nikogo innego. Tylko na siebie i na podatki ewentualne, których niestety jest zdecydowanie za dużo. Na przkład składki ZUS, działaność gospodarcza koszty

Co innego jakbyśmy mogli płacić jedynie vat czy ryczałt, a tak? Dochodowy to aż osiemnaście procent, wręcz to skandal jest aby pieniądze, które sami wypracowaliśmy sobie oddawać do budżetu państwa, czyż nie? Dlaczego ktoś kto siedzi na zasiłku dostaje kasę i nie płaci nic a osoba chcąca pracować płaci? ROZPOCZĘCIE DZIAŁALNOSĆI więc jeżeli chcemy mieć firmę własną, wpisujemy w google jak założyć firmę i do dzieła! A raczej … do urzędu.